Hakkımızda

1987 yılında İstanbul çağlayan ilçesinde iş hayatına atılan Mustafa Kemal Kızıldemir “En yeni teknolojileri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkmıştır, geçen 30 yıllık süreçte Türkiye’de, bölgesel hizmet veren en iyi firmalarından biri olmayı başarmıştır.
İlk olarak İstanbul Bahçelievler semtinde start vermiş olup artan talep üzerine Florya ve daha sonrasında şuan merkezinin bulunmuş olduğu Esenyurt bölgesinde 2014 yılından itibaren hizmetlerine devam etmektedir.
Uzman ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Miya Mobilya. Bu otomasyon sayesinde müşterilerine dünya standartlarında hizmetlerini sürdürmektedir

Miya Mobilya şirketi, 30 yıllık mobilya sektörü deneyimiyle her geçen gün kendini yenileyerek, Miya Mobilya markasıyla mutfak dolabı yatak odası phortmanto çocuk ve genç odası tv ünitelerinde olması gereken şıklığı ekonomik şartlarla sizlere sunmaktadır… Miya Mobilya “cazip fiyatının, kalite ile beraber olacağı” prensibi doğrultusunda gün geçtikce hacimlenen bir yapısı vardır. Bu Hacim artışı, iyi bir altyapı olması nedeniyle firmamıza sürekli artı dinamik katmıştır.